Agenda

Gebruik de filters om alles of een deel van de agenda weer te geven.

Datum Aanvang Activiteit Locatie Info
maandag 4 maart 09:00 - 12:00 uur Stichting Piƫzo benedenverdieping
maandag 4 maart 09:30 - 12:00 uur Stichting Sprank benedenverdieping
maandag 4 maart 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
dinsdag 5 maart 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
woensdag 6 maart 18:00 - 21:00 uur Taalontmoetingen benedenverdieping
donderdag 7 maart 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
zondag 10 maart 10:00 uur Eredienst, ds. Maurits Oldenhuis Hele kerk Kidsclub groep 1-3; 1e collecte Diaconie; 2e collecte Onderhoud Gebouwen; Bloemen: Zondag3
maandag 11 maart 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
maandag 11 maart 19:00 - 22:00 uur Algemene ledenvergadering VvE Bovenverdieping
dinsdag 12 maart 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
dinsdag 12 maart 19:00 - 22:00 uur Dagelijks bestuur Bovenverdieping
woensdag 13 maart 10:00 - 17:30 uur Jeugd van vroeger Bovenverdieping
woensdag 13 maart 18:00 - 21:00 uur Taalontmoetingen benedenverdieping
woensdag 13 maart 19:30 uur Eredienst Biddag, ds. Maurits Oldenhuis Hele kerk Collecte Mercy Ships;
donderdag 14 maart 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
donderdag 14 maart 19:00 - 22:00 uur info avond ambten Bovenverdieping
zondag 17 maart 10:00 uur Eredienst, ds. Maurits Oldenhuis Hele kerk Kidsclub groep 4-8; 1e collecte Cie Werkstroom Eredienst Kringen; 2e collecte Rente en aflossing; Bloemen: Dinsdag3
maandag 18 maart 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
dinsdag 19 maart 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
woensdag 20 maart 16:00 - 20:00 uur open maaltijd Hele kerk
woensdag 20 maart 18:00 - 21:00 uur Taalontmoetingen benedenverdieping
donderdag 21 maart 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
zaterdag 23 maart 13:00 - 18:00 uur Elize Vonk benedenverdieping Kinderverjaardag 14 jaar
zondag 24 maart 10:00 uur Eredienst, ds. Maurits Oldenhuis Hele kerk Kidsclub groep 1-3; 1e collecte Jeugdwerk; 2e collecte Kerk : Traktement Predikant;
zondag 24 maart 16:30 uur Eredienst, ds. Arco Haak Hele kerk 1e collecte Jeugdwerk; 2e collecte Kerk : Traktement Predikant; Bloemen: Woensdag3
maandag 25 maart 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
maandag 25 maart 19:30 - 20:00 uur vesper Hele kerk
dinsdag 26 maart 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
woensdag 27 maart 18:00 - 21:00 uur Taalontmoetingen benedenverdieping
woensdag 27 maart 19:30 - 20:00 uur vesper Hele kerk
donderdag 28 maart 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
vrijdag 29 maart 19:30 uur Eredienst Goede Vrijdag, ds. Maurits Oldenhuis Hele kerk 1e collecte Rijnmond Mission; 2e collecte Ver. Samenwerking Emeritering;
zondag 31 maart 10:00 uur Eredienst Pasen, ds. Maurits Oldenhuis Hele kerk 1e collecte Diaconie; 2e collecte Deputaat Financiën en Beheer; Bloemen: Zondag4
maandag 1 april 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
dinsdag 2 april 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
donderdag 4 april 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
zondag 7 april 10:00 uur Eredienst Hele kerk 1e collecte Kerk : Facilitaire zaken; 2e collecte Onderhoud gebouwen; Bloemen: Maandag1
maandag 8 april 09:30 - 11:30 uur Stichting Sprank hal + benedenverdieping
maandag 8 april 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
maandag 8 april 19:00 - 23:00 uur Christel Wiersema Zaal 1
dinsdag 9 april 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
donderdag 11 april 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
donderdag 11 april 19:00 - 22:00 uur talstellingsvergadering Bovenverdieping
zaterdag 13 april 09:00 - 23:00 uur verjaardag Wiebenga Bovenverdieping
zondag 14 april 10:00 uur Eredienst Hele kerk Kidsclub groep 4-8; 1e collecte Betrekking Buitenlandse Kerken; 2e collecte Rente en aflossing; Bloemen: Dinsdag1
zondag 14 april 15:00 uur Kliederkerk Hele kerk Kliederkerk
maandag 15 april 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
dinsdag 16 april 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
woensdag 17 april 18:00 - 21:00 uur Taalontmoetingen benedenverdieping
donderdag 18 april 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
zondag 21 april 10:00 uur Eredienst Hele kerk Kidsclub groep 1-3; 1e collecte De Voedselbank; 2e collecte Kerk : Traktement Predikant; Bloemen: Overdag
maandag 22 april 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
maandag 22 april 19:30 - 22:00 uur Kringleidersvergadering Bovenverdieping
dinsdag 23 april 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
woensdag 24 april 16:00 - 20:00 uur open maaltijd Hele kerk
woensdag 24 april 19:00 - 22:00 uur Dagelijks bestuur Bovenverdieping
donderdag 25 april 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
donderdag 25 april 19:00 - 22:00 uur agenda beleid Bovenverdieping
zondag 28 april 10:00 uur Eredienst Hele kerk Kidsclub groep 4-8; 1e collecte Theologische Universiteit; 2e collecte Ver. Samenwerking Emeritering; Bloemen: Zondag1
maandag 29 april 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
dinsdag 30 april 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
donderdag 2 mei 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
maandag 6 mei 09:30 - 12:00 uur Stichting Sprank benedenverdieping
maandag 6 mei 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
dinsdag 7 mei 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
donderdag 9 mei 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
maandag 13 mei 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
dinsdag 14 mei 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
donderdag 16 mei 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
maandag 20 mei 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
dinsdag 21 mei 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
woensdag 22 mei 16:00 - 20:00 uur open maaltijd Hele kerk
woensdag 22 mei 19:00 - 22:00 uur Dagelijks bestuur Bovenverdieping
donderdag 23 mei 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
maandag 27 mei 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
dinsdag 28 mei 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
donderdag 30 mei 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
vrijdag 31 mei 09:00 - 15:30 uur Sprank benedenverdieping
maandag 3 juni 09:30 - 12:00 uur Stichting Sprank benedenverdieping
maandag 3 juni 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
dinsdag 4 juni 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
donderdag 6 juni 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
donderdag 6 juni 19:00 - 22:00 uur agenda beleid Bovenverdieping
maandag 10 juni 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
dinsdag 11 juni 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
donderdag 13 juni 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
maandag 17 juni 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
dinsdag 18 juni 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
donderdag 20 juni 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
maandag 24 juni 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
dinsdag 25 juni 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
donderdag 27 juni 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
maandag 1 juli 09:30 - 12:00 uur Stichting Sprank benedenverdieping
maandag 1 juli 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
dinsdag 2 juli 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
dinsdag 2 juli 19:00 - 22:00 uur Catechisatie Hele kerk
woensdag 3 juli 18:00 - 21:00 uur Taalontmoetingen benedenverdieping
woensdag 3 juli 19:00 - 22:00 uur Dagelijks bestuur Bovenverdieping
donderdag 4 juli 13:00 - 19:00 uur huiswerkklas Zaal 1
vrijdag 5 juli 19:00 - 21:30 uur Toptaal Zaal 1
woensdag 10 juli 19:00 - 22:00 uur Dagelijks bestuur Bovenverdieping
maandag 9 september 09:30 - 12:00 uur Stichting Sprank benedenverdieping
maandag 7 oktober 09:30 - 12:00 uur Stichting Sprank benedenverdieping
maandag 4 november 09:30 - 12:00 uur Stichting Sprank benedenverdieping
maandag 9 december 11:00 - 14:30 uur Stichting Sprank hal + benedenverdieping